NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

NCIS: Sydney
0

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Büyük bir heyecanla beklenen NCIS: Sydney‘in birinci sezon finali “Sarışın Hırsı”, nefes kesen bir bölümle ekranlara geliyor. Bu özel bölümde, JD (Todd Lasance) adlı karakterin oğlu, uluslararası bir suikastçı tarafından kaçırılıyor. Oğlunu kurtarmak için zamanla yarışan JD ve ekibi, NCIS’nin gözetimindeki aranan bir suçluyu suikastçıya teslim etmeden çocuğu kurtarmanın yollarını arıyor.

Nefes Kesen Bir Sezon Finali

CBS Orijinal dizisi NCIS: SYDNEY‘nin ilk sezon finali, izleyicileri ekrana kilitleyecek bir macera vaat ediyor. Bu heyecan verici final bölümü, 23 Ocak Salı günü CBS’te yayınlanacak ve Paramount+ üzerinden hem canlı hem de talep üzerine izlenebilecek. SHOWTIME aboneleri için canlı ve talep üzerine, Paramount+ Essential aboneleri için ise bölüm yayınlandıktan bir gün sonra erişilebilir olacak.

Özgün ve Sürükleyici Bir Hikaye

Sarışın Hırsı“, NCIS: Sydney serisinin bu sezonki en heyecanlı bölümü olma özelliğini taşıyor. Karakterlerin derinliklerine inen, gerilim ve aksiyon dolu bu bölümde, seyirciler JD’nin kişisel mücadelesine tanık olacaklar. Uluslararası bir suikastçının tehdidi altındaki bir baba ve NCIS ekibinin çıkmazları, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Paramount+ ile NCIS: Sydney Heyecanı Evlerinize Geliyor

Bu sezon finali, Paramount+ üzerinden yayınlanarak NCIS hayranlarına kolay erişim imkanı sunuyor. İster SHOWTIME abonesi olun, ister Paramount+ Essential; bu heyecanlı final bölümünü kaçırmayın. “Sarışın Hırsı” bölümü ile NCIS: Sydney, aksiyon ve dram severler için vazgeçilmez bir deneyim sunuyor.

Bunlarada Göz Atın :
Prime Video’nun Yeni Heyecanı: "Düğüm" 23 Şubat’ta Ekranlarda Olacak

Kaçırılmaması Gereken Bir Sezon Finali

JD’nin oğlunun kaçırılması ve NCIS ekibinin bu zorlu görevi çözme çabası, “Sarışın Hırsı”nı bu sezonun en önemli bölümlerinden biri yapıyor. NCIS: Sydney’in bu heyecan dolu sezon finalini izlemek için 23 Ocak Salı gününü unutmayın! CBS ve Paramount+ üzerinden, macera dolu bu sezon finalini kaçırmayın.

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Google Amca : NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm

Cevap bırakın