Amazon’un Yeni Gözdesi: “Zorro” 19 Ocak’ta Ekranlarda!

4

🎭 Efsane Geri Dönüyor: Maskeli Kahraman Zorro Yeniden Aramızda Yılların özlemi sona eriyor! Ekranların sevilen maskeli kahramanı Zorro, Carlos Portela’nın (Cable Girls’un yaratıcısı) kaleminden doğan 10 bölümlük muhteşem bir diziyle tekrar bizlerle. İşte, 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak bu heyecan verici serinin detayları.

🌟 Yıldızlar Geçidi: Başrollerde Kimler Var? Bu epik serüvende, Miguel Bernardeau (Elite, 1899) ve Renata Notni (La Venganza de las Juanas) başrolleri paylaşıyor. Onlara, Dalia Xiuhcoatl, Emiliano Zurita, Andrés Almeida (Bardo), Cuauhtli Jiménez, Elia Galera (El Cid), Paco Tous (The Paper House), Rodolfo Sancho (Los herederos de la tierra), Cristo Fernández (Ted Lasso), Francisco Reyes (30 Coins), Luis Tosar (Sky High), Ana Layevska ve Cecilia Suárez (The Casa de las Flores) gibi isimler eşlik ediyor.

🎬 Bir Dönemin Hikayesi: 1834 Kaliforniya Konusuna gelecek olursak, herkesin gözü 1834 yılında, Kaliforniya’da. Bu toprakları ele geçirmek isteyen eski sömürgeciler, Rus oligarkları, Fransızlar ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri arasında büyük bir mücadele yaşanıyor. Halk, bu mücadelenin en büyük mağduru. Ve işte bu noktada, barışın ve adaletin sembolü genç Diego de la Vega, yani Zorro, devreye giriyor. Yeni bir dönem, yeni bir kahramanı çağırıyor.

🔥 İntikam Ateşi: Diego de la Vega’nın Yolculuğu Miguel Bernardeau, babası Alejandro De La Vega’nın ölümünün ardından İspanya’dan Kaliforniya’ya dönerek Zorro’nun maskesini takıp intikam ateşiyle yanıyor. Karakterin derinliklerine ve intikam yolculuğuna tanık olacağız.

💖 Aşkın Gücü: Lolita Marquez Renata Notni, Zorro’nun gençlik aşkı Lolita Marquez olarak karşımıza çıkıyor. Lolita’nın Zorro’yla olan ilişkisinin derinlikleri ve duygusal bağları, dizinin merkezinde yer alacak.

🎥 Yönetmen Koltuğunda Kim Var? Dizinin yönetici yapımcılığını, Zorro Productions Inc.’in kurucusu ve “The Mask of Zorro” ile “The Legend of Zorro” filmlerinin yapımcısı John Gertz yapıyor. Ekibe, David Martínez, David Cotarelo, Sergio Pizzolante, Ángela Agudo, Andy Kaplan, Jesus Torres-Viera ve Glenda Pacanins gibi isimler de katılıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Kızıl Goncalar Detaylı Dizi Tanıtımı

✍️ Yaratıcılar ve Sanatçılar Carlos Portela’nın yazdığı ve Javier Quintas (Money Heist), José Luis Alegría (Top Boy) ve Jorge Saavedra (Mr Smith and Mrs Wesson) tarafından yönetilen dizi, Zorro’nun yaklaşık 20 yıl sonra ekranlara muhteşem bir dönüş yapmasını simgeliyor.

Bu büyüleyici seriyi kaçırmayın! 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak olan “Zorro”ya hazır olun! 🎉📺

Tanıtım Fragmanı

4 Yorumlar
 1. Myrtice Rames diyor

  Zamanın efsane isimlerinden Zorro simge kılıcını tekrar sıyırıyor ve Amazon’daki yerini alıyor! 🎩🤺 Maske ve kara şapkasıyla adalet dağıtmaya gelen bu cesur karakter, ekranlarda yeniden hayat buluyor19 Ocak’ta başlayacak serüven, klasikleşmiş hikayesiyle nostaljik bir yolculuğa çıkaracak bizi Atını sırtlayıp, kılıcını çalan Zorro, yıllar sonra nasıl bir modern dokunuşla karşımıza çıkacak, merakla bekliyorum. Eğlence ve macera dolu bu tarihi dizi, kış akşamlarınıza heyecan katmaya aday gibi görünüyor! 📺✨ Sizce Zorro yine bizleri adalete olan inancımızı tazeleyecek mi? Yorumları çok merak ediyorum!

 2. Houston Conkling diyor

  Amazon’un ekranlarına yeni bir heyecan katmak üzere! 🎬 Kılıcı, maskesi ve şapkasıyla adaletin peşinde koşan kahramanımız, beyaz perdenin ardından şimdi de evlerimize konuk oluyor19 Ocak’ta başlayacak olan serüven, hikayesiyle olduğu kadar görsel efektleriyle de bizleri etkileyecek gibi görünüyor 🤺 Gizem ve macera severler, bu ikonik karakterin modern dünya ile nasıl iç içe geçtiğine şahit olmak için takvimlerinize not düşün. 📅 Unutmayın, Z’in hakkını arayan yalnız süvariyi izlerken kendi adalet anlayışınızı da sorgulayacağınız saatler sizi bekliyor! 🦸‍♂️🌟 Merakla ve heyecanla beklenen bu yapıt, muhtemelen hepimizi koltuklarına mıhlayacak! Hazır mısınız?

 3. Valentine Harary diyor

  Heyecan dorukta! 🤩 Kılıç sesleri ve gizemli maskesiyle kahramanımız, Amazon’un yeni dizisiyle geri dönüyor19 Ocak’ta ekranlarımızı süsleyecek olan bu yeni yapım, klasiğin modern yorumu olacak gibi görünüyor 🎭 Peleriniyle adeta adaletin sembolü haline gelen Zorro bu kez hangi kötülerin peşinde olacak, çok merak ediyorum. Dizinin görsel efektleri ve kostümleri nasıl olacak acaba? 🤔 Kesinlikle izlemeyi planladığım bu diziyle ilgili tüm teorilerimi paylaşmaya hazırım. Hazırsanız kılıçlar çekilsin, maskeler takılsın, macera başlasın! 😎🗡️ #Zorro’nunYeniMacerası #EfsaneGeridönüyor

 4. Geoffrey Willer diyor

  Zaman yolculuğuna hazır mısınız? 🤠🐎 Klasik Zorro karakteri modern bir dokunuşla yeniden ekranlarda! 19 Ocak’ta izleyeceğimiz bu efsanevi maske ve kılıç hünerleri, nostalji rüzgarlarını evimize taşıyacakAmazon’un bu yeni serüveni, hem eski kuşakları memnun edecek, hem de yeni nesli heyecanlandıracak Akıcı dövüş sahneleri, güçlü karakter ilişkileri ve tabii ki gizem dolu maskeli kahramanımız, televizyonunuzu adeta bir zaman makinesine çevirecek. Oturun, rahatlayın ve bu yeni versiyon Zorro ile adrenalinin tadını çıkarın! Kılıcınızı çekmenin zamanı geldi! 🎭✨

Cevap bırakın