BLUTV Prens Dizisi 2.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı! Tanıtım Fragmanı ve Detaylar Burada

0

BluTV’nin Gözdesi “Prens” 2. Sezonuyla Ekranlara Dönüyor

Yenilikçi komedi ve tarihin çarpıcı buluşması “Prens”, 16 Haziran’da ikinci sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Gülme garantili bu dizinin yeni tanıtım videosu herkesin merakını katlayarak artırdı.

Bongomia adlı, adını bile zor hatırladığımız bir ülkenin, pek de sevilmeyen Prens’i ve onun başından geçen eğlenceli olaylar, izleyenleri kahkahaya boğacak. MGX Studio ve MGX Film iş birliği ile Müşvik Guluzade’nin üretici koltuğunda oturduğu, Bülent İşbilen yönetmenliğindeki ve Giray Altınok ile Kerem Özdoğan’ın kaleminden çıkan “Prens”, tarih dizilerine farklı bir bakış açısı getirecek.

Tarihi ve Teknolojiyi Birleştiren Bir Başyapıt

Türkiye’nin ilk ‘Virtual Production’ stüdyosunda çekilen bu eğlenceli tarihi komedi, sanal prodüksiyon teknolojisinin tüm imkanlarını seferber ederek, dizinin kadrosunda yer alan isimlerle birlikte fantastik bir görsel şölen sunuyor. Dizinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Oyuncular Karakterler
Giray Altınok Prens
Ceyda Düvenci
Derya Pınar Ak
Çağdaş Onur Öztürk
Canberk Gültekin

Kalplere Taht Kuracak Bir Prens

Bu dizi, adını bile ailesinin zahmet edip koymadığı, genellikle “prens” diye anılan ve pek sevilmeyen ortanca kardeşin sıra dışı hikayesini ele alıyor. Tarih dizilerine yeni bir soluk getirecek olan “Prens”, sarkastik, kompleksli, korkak, kırılgan, zalim ve bir o kadar da sinir bozucu karakteriyle Bongomia’ya rahatsızlık verirken, izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek.

Dünya Çapında Bir İlk

‘Virtual Production’ teknolojisiyle çekilen “Prens”, bu teknolojinin %85-90 gibi yüksek bir oranda kullanıldığı dünya çapında nadir projelerden biri. Tek bir mekanda, farklı zaman ve mekanları canlandırmaya olanak tanıyan bu teknoloji, oyunculara ve yönetmene çekim sırasında unutulmaz bir sinematik deneyim sunuyor.

Bunlarada Göz Atın :
Sokağın Çocukları 7.Sezon Tanıtım Fragmanı

“Prens”, birçok ilkle beraber izleyicileri güldürmeye hazır. Dizi, 16 Haziran itibarıyla BluTV’nin liderliğindeki yerli online video platformunda tüm bölümleriyle yayında olacak.

Hazır mısınız? “Prens”, tarihi komedinin sınırlarını zorlamaya ve ekranlarınıza neşe saçmaya geliyor. Bu eşsiz macerayı kaçırmayın!

2.Sezon 9 Nisan’da BLUTV’de.

Prens 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın