Netflix Parasyte: The Grey Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

0

Kore yarımadasının gizemli misafirlerle, yani parazit yaşam formlarıyla tanışmasının ardından neler olacağını hiç merak ettiniz mi? Bu karanlık fantezi, 5 Nisan’da ekranlarımıza taşınacak olan bilimkurgu ve gerilim dolu “Parasyte: The Grey” ile gerçeğe dönüşüyor.

Dizinin kökleri, dünya çapında 25 milyonu aşkın satış rakamına ulaşan ve 30’dan fazla bölge ve ülkede sevilen Hitoshi Iwaaki’nin efsanevi mangası Parasyte‘a dayanıyor. Ancak bu kez, yeni karakterlerle zenginleştirilmiş ve tamamen farklı bir mekanda geçen hikaye, mangadan esinlenmesine rağmen tamamen benzersiz bir izlenim bırakıyor.

Ana Kadro: Bir Yıldızlar Topluluğu

Oyuncu Önceki Roller Dizideki Rolü
Jeon So-nee Our Blooming Youth, Soulmate Jeong Su-in
Koo Kyo-hwan D.P., Kingdom: Ashin of the North Kang-woo
Lee Jung-hyun Limit, Decision to Leave Jun-kyung
Kwon Hae-hyo Forecasting Love and Weather, Peninsula Chul-min
Kim In-kwon The Cursed: Dead Man’s Prey, The Battle of Jangsari Won-seok

Hikayemizin merkezinde, beyin kontrolüne direnen ve bu nedenle parazit ile garip bir simbiyoz içinde yaşayan Jeong Su-in (So-nee) bulunuyor. Dizi, insanları avlayan gizemli parazitlere karşı koyan ve adanmış bir savaşçı ekibi olan **”Gri Takım”**ın maceralarını ekranlarımıza getiriyor.

Yaratıcı Zekalar: Yeon Sang-ho ve Ryu Yong-jae

“Train to Busan” ve “Peninsula” ile global bir fenomen yaratan, “Hellbound” gibi Netflix dizileriyle adından söz ettiren Yeon Sang-ho’nun yönetmen koltuğunda oturduğu Parasyte: The Grey, mangadan uyarlanan hikayelerin başarılı bir şekilde ekrana taşınabileceğinin kanıtı niteliğinde.

Senaryosu Yeon Sang-ho ve Ryu Yong-jae ikilisine ait olan bu nefes kesici yapım, Climax Studio ve WOW POINT işbirliğiyle hayat buluyor.

“Parasyte: The Grey”, insan ruhunun karanlıkta bile ışık bulabileceğini, dostluk ve mücadele ruhunun zorluklar karşısında nasıl galip gelebileceğini gözler önüne seren, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek bir dizi olmaya aday. Bu yepyeni hikaye, 5 Nisan’da sadece Netflix’te!

Bunlarada Göz Atın :
Hawaii Five-0 Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Netflix Parasyte: The Grey Fragmanı

Cevap bırakın