“The Darkness Dizisi, Yıldız Kadrosuyla Göz Kamaştırıyor: Lena Olin ve Daha Fazlası”

0

Geçen yılın Ekim ayında, Oscar adayı Lena Olin’in başrolde olduğu uluslararası bir dizi projesi olan “The Darkness” hakkında ilk kez duymuştuk. CBS Studios ve Stampede Ventures ortaklığıyla, İzlanda’nın önde gelen telekomünikasyon ve streaming devi Síminn için hazırlanan bu dedektif drama dizisi, şimdi daha da büyüleyici bir hale geliyor.

Reykjavík’te devam eden çekimlerin yanı sıra, diziye katılan yeni yıldızlar da heyecanı ikiye katlıyor. Dizinin kadrosuna, “Pennyworth” dizisinden tanıdığımız Jack Bannon, “Shetland” ve “Who is Erin Carter?” serilerinden tanıdığımız Douglas Henshall, “A Gentleman in Moscow”dan Björn Hlynur Haraldsson, “Katla”dan Thorsteinn Bachmann, “The Minister”dan Thorvaldur Kristjansson, “Hilma”dan Tora Hallström, “River City”den Ahd Tamimi ve yetenekli Árni Lárusson gibi isimler katıldı.

“The Darkness”, Ragnar Jónasson’un çok satan gerilim serisinden uyarlanıyor. Dizi, bir cinayet davasını çözmeye çalışan ve bu süreçte kişisel travmalarıyla yüzleşen Dedektif Müfettiş Hulda Hermannsdóttir’in (Lena Olin) hikayesini anlatıyor. Yaklaşan emekliliği ve yeni bir partnerle çalışma zorunluluğu altında, Hulda, katili bulmak için kendi hayatını riske atmaktan çekinmiyor.

Senaryosunu “Mystic”ten tanıdığımız Sam Shore’un kaleme aldığı bu dizide, Lena Olin’in “Chocolat” (2000) ve “Casanova” (2005) filmlerinde birlikte çalıştığı eşi Lasse Hallström yönetmen koltuğunda oturuyor.

“The Darkness”, CBS Studios’un uluslararası yapımları arasında, “Colin From Accounts”, “NCIS: Sydney”, “Munich Games”, “Bestseller Boy” ve “Gold Diggers” gibi dikkat çeken yapımların yanında yerini alıyor. Dizinin yönetici yapımcılığını Greg Silverman ve John-Paul Sarni, Stampede Ventures adına üstlenirken, kitap serisinin yazarı Ragnar Jónasson da projede yönetici yapımcı olarak görev alıyor. Truenorth’tan Kristinn Thordarson ve Leifur B. Dagfinnsson da yönetici yapımcılar arasında bulunuyor.

Bu heyecan verici projeyi takip etmeye devam edin. “The Darkness”, sadece bir dedektif dizisi değil, aynı zamanda karakterlerin derinliklerine ve gizemli İzlanda manzaralarına da bir yolculuk vaat ediyor. 🕵️‍♀️🌌🎬

Bunlarada Göz Atın :
Kızıl Goncalar Detaylı Dizi Tanıtımı
Cevap bırakın