DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı

dcs legends of tomorrow
0

DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

DC Evreninde Heyecan Dolu Bir Yolculuk: “Legends of Tomorrow” ile Tanışın! DC Comics’in genişleyen evreninde süper kahraman maceraları tam gaz devam ediyor. Bu serüvenin en yeni ve göz alıcı halkası, 21 Ocak’ta The CW kanalında başlayan “Legends of Tomorrow”. Arrow ve The Flash’ın izinden giderek yaratılan bu spin-off dizisi, Greg Berlanti’nin yaratıcı dokunuşlarıyla şekilleniyor. Berlanti’nin yanı sıra, The Flash’tan Andrew Kreisberg ve Arrow’dan Marc Guggenheim da projenin temel taşları arasında yer alıyor. Şimdi, bu heyecan verici diziyi daha yakından tanıyalım.

2166 Yılından Bir Zaman Yolculuğu: “Legends of Tomorrow”un Hikayesi 2166 yılı, Londra. Vandal Savage, dünyayı ele geçirmek üzere. Zaman Efendisi Rip Hunter, bu tehdidi durdurmak için bir plan yapıyor ve Zaman Efendileri Konseyi’ne sunuyor. Planı onaylanmayınca, 2016 yılına dönerek yardım arayışına giriyor. Peki, bu cesur kahraman ve kötü adamlar Savage’ı durdurabilecek mi? Bu sorunun cevabı dizinin ilerleyen bölümlerinde gizli.

Karakterlerin Büyüleyici Dünyası

dcs legends of tomorrow cast
dcs legends of tomorrow cast

“Rip Hunter: Zamanın Efendisi”

Rip Hunter, Doğu Londra’lı bir Zaman Efendisi. 2166’dan günümüze gelerek, ekibini topluyor ve onlara yaklaşan tehlikeyi açıklıyor. Karakteri, **Doctor Who**’dan tanıdığımız Arthur Darvill canlandırıyor.

“Ray Palmer / ATOM: Bilim ve Kahramanlık İkilemi”

Ray Palmer, dahi bir bilim adamı ve yaratıcı bir mucit. Aynı zamanda süper kahraman ATOM olarak Arrow’dan “Legends of Tomorrow”a transfer oluyor. Palmer, neşeli ve iyimser kişiliğiyle dikkat çekiyor. Kendi yaptığı zırh ile uçabilir ve küçülebilir. Bu rolde, Brandon Routh’u izliyoruz.

Bunlarada Göz Atın :
Itxaso Dizi Tanıtımı ve İncelemesi

“Sara Lance / White Canary: Suikastçi’den Kahramana”

Suikastçiler Birliği’nden ayrılan Sara Lance, kahraman olarak geri dönüyor. Kendisi de Arrow’dan bu diziye katılanlar arasında. Caity Lotz tarafından canlandırılan Sara, dizide önemli bir rol üstleniyor.

“Jefferson ‘Jax’ Jackson / Firestorm: Güçlü ve Kararlı”

Jax, The Flash’tan “Legends of Tomorrow”a geçiş yapan bir diğer karakter. Futbol hayatı ve eğitimi patlamayla son bulan Jax, Firestorm olarak dönüş yapıyor. Franz Drameh’in canlandırdığı bu karakter, dizideki dinamizmi artırıyor.

“Vandal Savage: Ölümsüz Düşman”

Dizinin ana kötü karakteri Vandal Savage, ölümsüz bir varlık olarak karşımıza çıkıyor. Bu roldeki Casper Crump, karakterin derinliklerini ve karmaşıklığını başarıyla yansıtıyor.

dcs legends of tomorrow poster
dcs legends of tomorrow poster

**Dizi Hakkında Genel Görüşler**

“Legends of Tomorrow”, Arrow ve The Flash’ın izinden giderek, DC Comics evreninde yeni bir sayfa açıyor. Zaman yolculuğu, bilim kurgu ve süper kahraman unsurlarını harmanlayan bu yapım, izleyicilere yeni bir deneyim sunuyor. İlk bölümüyle oldukça iyi bir başlangıç yapan dizi, ilgi çekici karakterleri ve hikayesiyle DC hayranlarını ekran başına kilitliyor. İlk sezonun 16 bölüm süreceğini hatırlatarak, tüm izleyicilere keyifli seyirler dileriz.

Legends of Tomorrow Dizi Tanıtım Fragmanı

Google : dcs legends of tomorrow

Cevap bırakın