Mahsun J Dizisi 4.Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

Mahsun J
0

🎬 “Mahsun J.” Serüveninde Yeni Bir Sayfa: 4. Bölüm Ne Zaman Ekranlara Geliyor?

İstanbul’un hızlı tempolu sokaklarında motokuryelik yaparak hayatını sürdüren Mahsun, borç batağından kurtulmanın yollarını ararken beklenmedik bir yeteneğinin peşinden giderek jigolo olmaya karar verir. Yanında, reklamcılıkta pek de başarılı olamamış arkadaşı Leyla ise ona “menajerlik” yapacaktır.

Bu sekiz bölümlük dizi serüveninde, sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak tanınan, milyonlarca insan tarafından takip edilen ve “İllegal Hayatlar” filmiyle sinema dünyasında adından söz ettiren Mahsun Karaca, Mahsun karakterine hayat veriyor.

Bu modern zaman masalında, kimse hayatından memnun değilken, para uğruna neler yapılabileceği sorgulanıyor. “Mahsun J.”, Mahsun ve en yakın arkadaşı Leyla’nın, mutluluğun peşinden koşan kalabalıklar arasında yaşadıkları sıra dışı ve mizaha dayalı hikâyesiyle izleyicileri ekrana kilitleyecek.

📅 “Mahsun J” 4. Bölüm Yayın Tarihi

“Gibi” ve “Dünya Bu” dizilerinin başarılı yönetmeni Ömer Sinir’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu “Mahsun J.” serisinin dört numaralı bölümü, 09 Şubat 2024 Cuma günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu bölümle birlikte, Mahsun ve Leyla’nın kahkaha dolu maceralarında yeni bir sayfa açılıyor.

“Mahsun J” 4. Bölüm Fragmanı

Fragman daha yayınlanmadı, yayınlandığında buraya ekleyeceğim.

Bunlarada Göz Atın :
Marvel Echo Disney4'da 9 Ocak'ta Yayında!!
Cevap bırakın