Kübra 2.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu, Konusu ve Oyuncuları

0

Netflix’in gözde yapımlarından biri olan ve başroldeki Çağatay Ulusoy ile izleyicilerin gönlünde taht kuran, Taylan Biraderler yönetmenliğindeki ve Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, Afşin Kum’un kaleme aldığı aynı isimli romanından esinlenerek hayat bulan Kübra serisinin ikinci sezonuyla ilgili merakla beklenen detaylar nihayet açıklandı. İlk sezonuyla büyük bir ilgi gören ve izleyicileri kendine hayran bırakan dizinin yeni sezonu, bu yılın Haziran ayında nefesleri kesecek!

Kübra 2. Sezonunda Neler Olacak?

Kübra’nın sıra dışı dünyasına adım atmaya hazır mısınız? Gökhan’ın, inanç yolunda karşılaştığı engelleri aşma hikayesinin yeni bölümünde, Semavi olarak anılan karakterimiz, imanının verdiği güçle daha zorlu sınavlarla karşı karşıya kalacak. Her kararın bir bedeli olduğu bu yolculukta, Gökhan; düşmanlarının yanı sıra sevdiklerine ve hatta kendisine karşı da mücadele etmek zorunda. Peki, Gökhan’ın inanç dolu bu yolculuğunda Kübra, ona aydınlığı bulma konusunda yardımcı olabilecek mi?

Yönetmen Koltuğunda: Yağmur Taylan ve Durul Taylan Senaryo: Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı Yapımcı: Onur Güvenatam Yürütücü Yapımcılar: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Kübra 2. Sezon Oyuncu Kadrosu 🎭

Kübra’nın beklenen yeni sezonunda, Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi yetenekli isimler ekranlara geri dönüyor. Bu muhteşem kadro, tercihler ve gerçekler üzerine derin sorgulamalar içeren kurgusuyla izleyicileri yine kendine çekecek.

Yapım Şirketi: OGM Pictures

Her biri kendi alanında ustalaşmış bu ekip, Kübra serisinin ikinci sezonunda da izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Haziran ayında başlayacak olan bu eşsiz seriyi kaçırmayın..

Bunlarada Göz Atın :
Paramount+'tan Yeni Dizi: "The Donovans"
Cevap bırakın