Netflix’te Yankı Uyandıracak: “The Gentlemen” Dizisi

0

Guy Ritchie İmzası Taşıyan Efsane Dizi Netflix’te!

2019’un gözde yapımlarından, Guy Ritchie’nin kaleme alıp yönetmen koltuğunda oturduğu; Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell ve Hugh Grant gibi yıldızları bir araya getiren aksiyon, komedi ve suç türündeki “The Gentlemen”, dizi formatında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 2020 Ekim ayında duyurulan bu heyecan verici proje, Mart ayında Netflix ile yapılan görüşmeler sonrasında resmiyet kazandı. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihiyle ilgili detaylar da nihayet gün yüzüne çıktı.

Theo James’in başrolünde olduğu bu 8 bölüm sürecek seride, yüksek sınıf esrar çiftliklerinin içinden geçen karmaşık yeraltı dünyasına dair çarpıcı bir hikaye işlenecek.

Matthew McConaughey’nin filmde canlandırdığı, İngiltere’nin zengin aristokratlarının malikanelerinde gizli bir esrar imparatorluğu yöneten Amerikalı Mickey Pearson karakteri, Londra’nın altınını satıp huzurlu bir emeklilik hayal ederken, kendini suç dünyasının entrikaları içinde bulur. Dizi, Pearson’ın mirasını devralan Eddie Halstead’ın (Theo James), Avrupa’nın en büyük esrar imparatorluğunun zirvesine yükselişini ve İngiliz suç dünyasındaki karanlık sırları ortaya çıkarır.

Yıldızlar Geçidi: Dizi Kadrosu

Oyuncu Rolü
Theo James Eddie Halstead
Kaya Scodelario “Crawl,” “The Pale Horse”
Daniel Ings “I Hate Suzie”
Joely Richardson “Nip/Tuck”
Giancarlo Esposito “Better Call Saul”
Peter Serafinowicz “The Tick”
Vinnie Jones “Snatch”

Vinnie Jones, Guy Ritchie ile 2000 yılındaki “Snatch” filminden sonra ilk defa yeniden bir araya geliyor. Netflix açıklamasına göre, dizi “The Gentlemen” filmiyle aynı evrende geçse de, tamamen yeni karakterlerle bezeli olacak. Çekimler, İngiltere’nin pitoresk mekanlarında, 7 Kasım itibarıyla başladı.

Yaratıcı Zihinler Bir Arada

Guy Ritchie, dizide yaratıcı, yardımcı yazar ve yönetici yapımcı olarak yer alıyor ve serinin ilk iki bölümünü yönetecek. Matthew Read ile birlikte dizinin senaryosunu kaleme alan Ritchie, yapımcı kadrosunda Marn Davies, Ivan Atkinson, Marc Helwig (Miramax TV), Will Gould ve Frith Tiplady (Moonage Pictures) ile birlikte yer alıyor. Hugh Warren (“Gangs of London”), dizinin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Home School - Amazon’un Tayland Yapımı Dizisinin Detaylı İncelemesi

Netflix’in bu yeni serisi, “The Gentlemen”ın eşsiz dünyasını genişletirken, izleyicilere yepyeni bir macera vaat ediyor. Yüksek sınıf esrar çiftliklerinin karanlık koridorlarında gezinirken, İngiliz aristokrasisinin gizli yüzüyle tanışmaya hazır olun. Bu serüven, her bölümüyle sizi ekran başına kilitleyecek!

Cevap bırakın