Apple TV+’ın Gözde Bilimkurgusu “Severance” 2. Sezonun Merakla Beklenen Çekimleri Başladı

0

🎬 Bilimkurgunun Kalbi Yeniden Atıyor: Severance 2. Sezon Çekimleri Başladı! Apple TV+’ın imzasını taşıyan ve bilimkurgu severlerin merakla beklediği “Severance” dizisinin ikinci sezon çekimleri, uzun bir aranın ardından nihayet başladı. Adam Scott’ın başrolde yer aldığı bu etkileyici yapım, prodüksiyon aşamasına adım attı.

📸 Yıldızlar Geçidi: Adam Scott’ın Yer Aldığı Yeni Sezonun İlk Kareleri! Apple TV+ ekranlarında fırtına gibi esen Severance, ikinci sezon prodüksiyonuna hız kesmeden devam ediyor. Adam Scott’ın başrolünde olduğu bu heyecan dolu dizinin yeni sezonundan ilk görseller de paylaşıldı.

🏆 Emmy’den Göğüs Kabartan Başarılar! 2022’de başlayan ve ilk sezonuyla Emmy Ödülleri’nde iki kategoride ödül alan Severance, özgün hikâyesi ve distopik atmosferiyle büyük beğeni topladı. IMDb’de 8,7/10 gibi etkileyici bir puan alan yapım, Rotten Tomatoes’ta ise %97 gibi dikkat çekici bir eleştirmen skoruna ulaştı.

Bekleyiş Son Buldu: İkinci Sezon Çekimleri Başladı! Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği ikinci sezon, ilk sezonun bitiminde yaşanan yapımcı anlaşmazlıkları ve çalışma ortamı iddiaları sebebiyle bir süre belirsizliğe sürüklendi. 2023 yazında yaşanan oyuncu ve senarist grevleri de bu bekleyişi uzattı. Ancak, Apple TV+’ın ocak ayında yaptığı resmi açıklamayla tüm bu belirsizlikler sona erdi ve çekimlerin başladığı müjdelendi.

🔍 Bilimkurgu Dizisi Severance 2. Sezon İçin Kamera Arkası Görüntüler! Apple TV+, Severance’ın ikinci sezonundan ilk kamera arkası görüntülerini paylaştı. Bu siyah-beyaz karelerde, Mark Scout karakterini canlandıran Adam Scott koşarken görülüyor. Bu görüntüler, Mark’ın ikinci sezonda da zorlu mücadelelerle karşı karşıya kalacağına işaret ediyor.

🧠 Hafızalar Bölünüyor: Severance’ın İlgi Çekici Konusu! Severance’ın ilk sezonu, hafızalarını iş ve özel hayatları arasında ayıran bir prosedüre katılan karakterleri merkeze alıyor. Dylan (Zach Cherry) gibi karakterler, Lumon şirketinde çalışırken, işlerinin sonuçlarından tamamen habersizler. Bu sezon, insanların bilinçlerinin iki parçaya bölünmesinin etkilerini derinlemesine işliyor.

Bunlarada Göz Atın :
Apple TV+'da Heyecan Dolu Gerilim: "Hijack" için Merakla Beklenen 2. Sezon Onayı

🌟 Yıldız Kadro: John Turturo, Christopher Walken, Patricia Arquette ve Daha Fazlası! Severance’ın oyuncu kadrosu, John Turturo, Christopher Walken ve Patricia Arquette gibi yıldız isimlerle dolu. İlk sezonun yönetmen koltuğunda Ben Stiller ve Aoife McArdle yer alıyor.

🔮 Sır Dolu Yeni Bölümler: İkinci Sezonun Gizemi! Yeni sezonun konusu henüz tam olarak açıklanmamış olsa da, “işten ayrılma” sürecinin yasallaşabileceği ve Mark’ın daha fazla insanın kaderini paylaşmasını önlemek için çabalamasının öne çıkacağı tahmin ediliyor.

🌟 Yeni Yıldızlar Sahneye Çıkıyor: Gwendoline Christie, John Noble ve Alia Shawkat! İkinci sezonda kadroya katılan son isimler arasında Gwendoline Christie, John Noble ve Alia Shawkat gibi yetenekli oyuncular bulunuyor. Bu yeni yüzler, Severance’ın hikâyesine farklı bir boyut katmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın