The Kollective Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

0

🎬 Bir Gerilim Efsanesinin Doğuşu

2019’un sonbaharında, İtalyan televizyonunun en çarpıcı yapımlarından “Gomorrah”ın arkasındaki dahi kalemler; Leonardo Fasoli (“ZeroZeroZero”) ve Maddalena Ravagli’nin, gerçek olaylardan esinlenilmiş yepyeni bir dizi için kolları sıvadığı müjdelendi. “The Kollective” adını taşıyan bu dizinin senaryo ve yürütücü yapımcılığını üstleneceklerinin duyurulması, dizi dünyasında büyük bir heyecan yarattı.

🌍 Ünlüler Geçidi: “The Kollective” Kadrosu Açıklandı

Bu heyecanın ardından gözler, dizinin hangi yeteneklerle dolu olacağına çevrildi ve beklenen haber sonunda geldi. Yapımını “Submarine”in (öne çıkan işlerinden “Undone”, “Apollo 10 ½”, “Bellingcat: Truth in a Post-Truth World”) üstlendiği bu büyük projede yer alacak oyuncular açıklandı.

Oyuncu Kadrosu Tablosu:

Oyuncu Önceki Rol(ler)i
Natascha McElhone “Californication”
Celine Buckens “Showtrial”
Felix Mayr “Unorthodox”
Gregg Sulkin “Marvel’s Runaways”
Grégory Montel “Call My Agent”
Karel Roden “A Spy Amongst Friends”
Cassiopée Mayance “The Clearstream Affair”
Martha Canga Antonio “Lupin”
Ralph Amoussou “Transatlantic”

Her biri alanında başarılı bu isimler, her bölümü 60 dakika sürecek altı bölümlük seride başrolleri paylaşacak.

🔎 Dizinin İlham Kaynağı ve Konusu

“The Kollective”, 2018 yapımı “Bellingcat – Truth in a Post-Truth World” belgeselinden esinlenerek, gerçek dünyadan kesitler sunuyor. Avrupa’nın doğusundan batısına, Budapeşte’den Londra’ya uzanan coğrafyada geçecek olan dizi, Mısır’ın Kahire şehrinde esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeden bir kolektif üyesinin ardından, kendilerini bir yolsuzluk ve yalanlar ağı içinde bulan genç yurttaş gazetecilerin hikayesini anlatıyor. Bu cesur gençler, tehlikeli uluslararası bir soruşturma yoluyla hükümetlerin karanlık faaliyetlerini deşifre edecek.

📺 Yayıncılar ve Yapımcı Ekip

Dizi, “The European Alliance” tarafından sipariş edildi ve A+E Media Group tarafından dünya çapında dağıtılacak. 2025’te prömiyer yapması beklenen “The Kollective”, France Télévisions, Rai Fiction (İtalya), ZDF (Almanya) ve Hulu (Amerika) gibi prestijli yayıncılar tarafından ekranlara taşınacak.

Bunlarada Göz Atın :
Netflix'te Yankı Uyandıracak: "The Gentlemen" Dizisi

Yönetmen koltuğunda Assaf Bernstein (“Fauda”) ve Randa Chahoud (“Deutschland 89”) gibi isimler otururken, Philip Schulz-Deyle ve Bruno Felix yapımcı olarak projeye imza atıyor. Yaratıcı ekipte, Ed Hemming, Robrecht Heyvaert, Lennert Hillige, Alexei Tylevich ve Alison Riva gibi yetenekler yer alıyor. Dizinin yönetici yapımcılığını ise Submarine’den Femke Wolting üstleniyor.

“The Kollective”, izleyicileri adeta bir gerilim fırtınasına sürükleyecek. Başarılı kadrosu, sıra dışı konusu ve uluslararası çapta bir yapımcı ekibi ile “The Kollective”, şimdiden 2025’in en çok beklenen dizilerinden biri olmayı başardı. Gerçek dünya olaylarından ilham alarak kurgulanan bu sürükleyici hikaye, gerilim severler için kaçırılmayacak bir vizyon vaat ediyor.

Cevap bırakın