Clive Owen, ‘Monsieur Spade’ Dizisinde Düşmanlarına Meydan Okumaya Hazır [Özel İçerik]

0

Oyuncu kadrosu ve dizi hakkında genel bilgiler: Dizide Alfre Woodard, Rebecca Root ve Cara Bossom gibi yetenekli isimler rol alıyor. Bay Spades, klasik özel dedektiflik formülüne yeni bir soluk getiren sürükleyici bir gerilim dizisi. Dizinin arkasında Scott Frank ve Tom Fontana gibi başarılı yaratıcılar var.

Özel klip analizi: Diziden özel bir klip, Clive Owen’ın canlandırdığı dedektif Sam Spade’in, Fransa’daki malikanesini gizlice takip eden adamla nasıl uğraştığını gösteriyor. Videoda Stanley Webb’in (“Drops”) canlandırdığı Sam Spade ile Jean-Pierre Devereaux arasındaki gergin ilişkiye dikkat çekiliyor. Jean-Pierre, Sam’le buluşmak için beklerken arkadaşı Philippe’ten (Jonathan Zakaj) bir mesaj aldığında olaylar daha da kızışır. Ancak Sam Spade’in Jean-Pierre’in karısını baştan çıkarmaya çalıştığı ortaya çıktı ve gerçek kötü adamın kim olduğu belirsiz kaldı.

Gizem Aşıklar: Gizem hayranlarının mutlaka izlemesi gereken Mösyö Spade, AMC’nin yeni orijinal dizisidir. Dizi, Dashiell Hammett’in romanlarından ilham alıyor ve popüler özel dedektiflik formülüne yeni bir televizyon yaklaşımı sunuyor. 1963 yılında dedektif Sam Spade, Fransa’da emekliliğin tadını çıkarmaya çalışırken hayatının en büyük davasıyla karşı karşıya kalır ve her taraftan düşmanlarla savaşır. Dizi, defalarca öldürülen altı rahibenin şok edici olayını anlatıyor.

Yaratıcı Ekip: Dizinin yaratıcısı, yazarı ve yürütücü yapımcılığını Emmy ödüllü yazar ve yönetmen Scott Frank üstleniyor. Frank’in diğer senaryo yazarlığı çalışmaları arasında Steven Spielberg’in “Azınlık Raporu” ve Steven Soderbergh’in “Out of Sight”ı yer alıyor. Frank, AMC’nin yeni dönem dramasını HBO’nun “The Wizard of Oz” dizisinin yaratıcısı ve Showtime’ın “City on a Hill” filminin yapımcısı Tom Fontana ile birlikte yönetiyor.

Serinin diğer önemli oyuncuları: Owen, Kara Bosom (Deep State), Rebecca Root (The Queen’s Gambit), Denis Menochet(Soysuzlar Çetesi),Alfre Woodard(“Just Mercy”) ), Oscar Lesage(Marie Antoinette), Louise Bourgoin (Romanovlar), ona eşlik eden isimler arasında Chiara Mastroianni (“Gecenin Yıkaması”) yer alıyor , Dean Winters (“John Wick”) ve Matthew Beard (Beşinci Cadde).

Bunlarada Göz Atın :
The Boys’un 4.Sezon Tanıtım Fragmanı Sizlerle..

Collider’ın Mr. Spades’in ilk bölümünden özel klibini izleyin ve bölümün tamamının 14 Ocak 2024’te AMC’de yayınlanması ve ardından her hafta yeni bölümlerin yayınlanması için bizi takip etmeye devam edin. Bu arada serinin detaylı rehberine de göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın