Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart’ta Yayında

We Were the Lucky Ones
0

Hulu, edebiyat dünyasını kasıp kavuran Georgia Hunter’ın 2017 tarihli bestseller romanı “We Were the Lucky Ones”dan esinlenilerek hazırlanan mini dizinin fragmanını büyük bir heyecanla yayınladı. 28 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan bu dizi, Joey King (“The Act”) ve Logan Lerman (“Hunters”) gibi yıldız isimleri kadrosunda barındırıyor. Ayrıca, Hadas Yaron, Henry Lloyd-Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi ve Robin Weigert gibi yetenekli oyuncuları da ekranlara taşıyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın Ortasında Bir Ailenin Mücadelesi

Dizi, İkinci Dünya Savaşı’nın zulmü altında ayrı düşmüş, fakat yeniden birleşme umuduyla dolu bir Yahudi ailesinin gerçek hikayesini dramatize ediyor. Bu epik hikaye, insan ruhunun en karanlık zamanlarda bile nasıl direnebildiğini ve hatta çiçeklenebildiğini gözler önüne seriyor. “Biz Şanslıydık”, umudun ve sevginin en zorlu koşullar altında dahi zafer kazanabileceğini vurgulayan sürükleyici bir övgü niteliğinde.

Kurc Ailesinin Hikayesi

1939 ilkbaharında, savaşın karanlık gölgesi altında bile, Kurc ailesinin üç nesli normal bir yaşam sürdürmek için çabalarını sürdürüyor. Radom, Polonya’daki evlerinde, yaklaşan tehditler yerine yeni doğan bebekler ve filizlenen aşklar hakkında konuşmalar yapılıyor. Ancak, Avrupa’yı saran korkunç gerçeklik kaçınılmaz hale gelir ve aile, dünyanın dört bir yanına dağılmak zorunda kalır.

Bazıları sürgüne gönderilirken, bazıları kıtanın ötesine kaçmayı dener. Geri kalanlar ise, açlık ve yorgunlukla mücadele ederek ya da kimliklerini gizleyerek ölümden kaçma çabası içindedir.

Yaratıcı Ekip

Dizinin arkasındaki yaratıcı güç, Erica Lipez (“Julia”, “The Morning Show”, “Bates Motel”) olup, yazarlık, yönetici yapımcılık ve yürütücü yapımcılık görevlerini üstlenmiştir. Thomas Kail (“Hamilton”, “Fosse/Verdon”), Old 320 Sycamore aracılığıyla dizinin yönetmenliğini ve yürütücü yapımcılığını yaparken, Jennifer Todd (“City on a Hill”) başka bir yönetici yapımcı olarak katkıda bulunmuştur. Romanın kendisi Georgia Hunter tarafından yazılmış olup, o da dizide ortak yönetici yapımcı olarak yer almaktadır.

Bunlarada Göz Atın :
Jennifer Morrison Biyografisi

Hulu Originals yapımı olan bu dizi, Disney Television Studios’un bir kolu olan 20th Television tarafından üretilmiştir. İlk üç bölüm 28 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olup, kalan beş bölüm ise 2 Mayıs’taki dizi finaline kadar haftalık olarak yayınlanacak.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Rol
Joey King (The Act)
Logan Lerman (Hunters)
Hadas Yaron
Henry Lloyd-Hughes
Amit Rahav
Sam Woolf
Michael Aloni
Moran Rosenblatt
Eva Feiler
Lior Ashkenazi
Robin Weigert

Bu dizi, savaşın acımasız yüzüne karşı koyan bir ailenin umut dolu hikayesini anlatıyor. İnsan ruhunun direncini ve aşkın gücünü ön plana çıkaran “Biz Şanslıydık”, izleyicileri hem duygulandıracak hem de ilham verecek bir yapım olacak. 🕊️

We Were the Lucky Ones Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın