“Çılgın Hırsız” Efsanesi Devam Ediyor: “Despicable Me 4” ile Büyük Dönüş

0

🌟 “Despicable Me 4″ün Heyecanla Beklenen İlk Fragmanı Göz Kamaştırıyor!

Universal Pictures’ın adeta bir fenomene dönüşen efsanevi animasyon serisi “Çılgın Hırsız”, dördüncü filmiyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. “Despicable Me 4″ten gelen ilk fragman, Gru ve sevimli Minion’larının yeni serüvenleriyle bir kez daha gönlümüzü fethetmeye geliyor.

Bu animasyon serisi, 2010 yılında beyaz perdedeki yerini aldığından beri, izleyiciler için vazgeçilmez bir klasik hâline geldi. Yaratıcı zekâları Pierre Coffin ve Chris Renaud’un bu muazzam eseri, mütevazı bütçesine rağmen gişede elde ettiği başarıyla adından söz ettirdi. Seri, ikinci ve üçüncü filmleriyle başarısını perçinlerken, “Minions” ve “Minions: The Rise of Gru” gibi spin-off yapımlarıyla evrenini genişletti.

“Despicable Me” serisi, kısa filmleri, TV yapımları, video oyunları ve tema parkları ile kültür dünyasının ikonlarından biri oldu. Bugüne kadar elde ettiği yaklaşık 4 milyar dolarlık gişe hasılatıyla göz kamaştırıcı bir başarıya imza atan seri, “Despicable Me 4” ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor.

🌈 Seslendirme Kadrosunda Yıldızlar Geçidi!

Steve Carell’in unutulmaz karakteri Gru’ya hayat verdiği bu seride, Sofia Vergara, Joey King, Will Ferrell, Steve Coogan, Dana Gaier ve Kristen Wiig gibi isimler de seslendirme kadrosuna katılarak zenginliği artırıyor.

“Despicable Me 4”, kötü karakterin başrolde olduğu bir “çocuk filmi” olarak öne çıkarken, senaryosu “The White Lotus” ile gündemden düşmeyen Mike White’a emanet. White, daha önceki başarılı çalışmalarıyla çocuk hikâyelerine yeni bir soluk getirmiştir.

Yönetmen koltuğunda, serinin ikinci filmini yöneten ve “The Secret Life of Pets 2” ile tanınan Chris Renaud oturuyor. Renaud’a, bu büyük dönüşte Patrick Delage eşlik ediyor, ikili “Çılgın Hırsız 4” ile markaya taze bir bakış açısı getiriyor.

Bunlarada Göz Atın :
NCIS: Sydney 1.Sezon 7.Bölüm Fragmanı

🎉 Gru ve Minion’lar Yeni Maceralarıyla Yine Bizlerle!

Illumination ve Universal Pictures işbirliğiyle hazırlanan “Despicable Me 4”, süper kötü Gru ve sevimli dostlarının yeni maceralarını perdeye taşıyacak.

📅 Bu Büyük Buluşmayı Kaçırmayın!

“Despicable Me 4”, 3 Temmuz 2024 tarihinde sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak. Bu muhteşem geri dönüşü kaçırmamak için şimdiden takvimlerinizi işaretleyin.

Despicable Me 4 – Çılgın Hırsız 4 Fragmanı

Cevap bırakın