Amazon Dizisi “Fallout” 12 Nisan’da Ekranlarda

Amazon Fallout Dizi Afiş
0

Westworld yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy ile yapım şirketleri Kilter Films’in ortak yapımcılığını üstlendiği Prime Video, dünyanın en çok satan oyun serisi Fallout’tan uyarlanan yeni seri için bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Fallout’un Post-Apokaliptik Dünyası

Fallout, neredeyse hiçbir şeyin olmadığı bir dünyada zengin ve fakirlerin hikayesini anlatıyor. Dünyanın sonundan iki yüz yıl sonra, lüks bir Fallout Barınağı‘nın zarif sakinleri, atalarının geride bıraktığı ışınlanmış cehennem manzarasına geri dönmek zorunda kalıyor. Yol boyunca inanılmaz derecede karmaşık, tuhaf ve şiddetli bir evrenle karşılaşırlar.

Fallout dünyası, Amerikalıların 1940’ların sonlarında hayal ettiği ve 2077’de nükleer savaşla sonuçlanan geleceği temsil ediyor. Bu dünyanın büyüsü ve çorak arazinin sertliği, önceki neslin nükleer enerji yoluyla daha iyi bir dünya inşa etme ütopyasıyla çatışıyor.

Amazon Fallout Dizi Poster
Amazon Fallout Dizi Poster

Fallout’un Hikayesi ve Karakterleri

Dizi kıyamet sonrası Los Angeles’ta geçiyor. Nükleer bir soykırımın ardından vatandaşların kendilerini radyasyondan, mutantlardan ve haydutlardan korumak için yer altı barınaklarında yaşaması gerekir. Hikaye, video oyunlarında önemli bir rol oynayanVault 33 adlı bir kasada başlıyor.

Oyuncular:

    • Ella Purnell (Yellowjacket) – İyimser barınak sakini Lucy’yi canlandırıyor.
    • Walton Goggins (The Hateful Eight) – Çorak arazide yaşayan Ghoul adında bir ödül avcısını canlandırıyor.
    • Aaron Moten (Kurtuluş) – Çelik Kardeşliği’nde görev yapan genç bir asker olan Maximus olarak oynayın.
    • Diğer oyuncular arasında Moises Arias, Kyle MacLachlan, Sarita Chowdhury,Michael Emerson,Leslie yer alıyor. Ugams,Frances Turner,Dave Reis Te,Zach Cherry,Johnny Pemberton, Rodrigo’nun başrollerinde Luzzi,Annabel O’Hagan veXelia Mendes-Jones yer alıyor.

Yapım Ekibi ve Yönetmenler

Geneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner dizide yönetici yapımcı, yazar ve ortak yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Amazon’la yapılan genel bir anlaşma kapsamında Kilter Films aracılığıyla yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Yapım ekibinde ayrıca Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks‘ten profesyoneller de yer alıyor. Jonathan Nolan serinin ilk üç bölümünü yönetti.

Bunlarada Göz Atın :
Buffy the Vampire Slayer Dizisinin Yeniden Çekim Heyecanı

Yapımcılığını Amazon MGM Studios ve Kilter Films‘in Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks ortaklığıyla gerçekleştiriyor.

Bu heyecanlı serinin 12 Nisan’da başlayacağı açıklandı.

Dizi Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın