Dead Hot Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Prime Video

Dead Hot Prime Video
0

1 Mart’ta Ekranlara Geliyor: Dead Hot’un Heyecan Verici Dünyası

Amazon Prime Video, televizyon dünyasının yıldız isimleri Charlotte Coben (The Stranger, Stay Close, Shelter) ve Nicola Shindler (It’s A Sin, The Stranger, Happy Valley) güçlerini birleştirerek hazırladıkları, İngiliz yapımı bir komedi-gerilim dizisi olan Dead Hot‘un fragmanını gözler önüne serdi. İngiltere ve İrlanda’da 1 Mart’ta prömiyer yapacak olan bu dizi, Bilal Hasna (Extraordinary) ve Vivian Oparah (Then You Run) gibi yetenekli oyuncuları, Elliot ve Jess karakterleriyle başrollerde ağırlıyor.

🔥 Serinin Kalbi: “Dead Hot” Hakkında Her Şey

Dead Hot, Elliot ve Jess’in, Elliot’ın ilk aşkı ve Jess’in ikiz kardeşi Peter’ın kaybı üzerine kurdukları derin bağ üzerine kurgulanmış bir hikâye. Dizi; aile, sınıf, aşk, travma ve kimlik gibi konuları karakter odaklı bir yaklaşımla ele alıyor.

Hikâye, Peter’ın esrarengiz bir şekilde ortadan kayboluşunun ardından beş yıl sonrası, günümüz Liverpool’unda geçiyor. 20’li yaşlarını süren Elliot ve Jess, bir yandan kayboluşun arkasındaki gerçeği keşfetme umuduyla yaşarken, diğer yandan acılarını unutmak adına hedonistik bir yaşam sürdürüyorlar.

Elliot, Marcus Hudson tarafından canlandırılan Will ile yeni bir ilişkiye başladığında, geçmişi ardında bırakmaya başlar. Ancak Will’in kendi karanlık sırları olduğunu keşfettiğinde, işler karmaşık bir hal alır. Bu sırada, Peter olduğunu iddia eden biri Jess ile iletişime geçer ve bu durum, Elliot ve Jess’in başına gelecekleri sorgulamalarına neden olur.

Yıldız Kadro ve Yaratıcı Ekip

Başrol oyuncularına; Penelope Wilton (Downton Abbey, After Life), Peter Serafinowicz (The Tick), Rosie Cavaliero (Funny Woman) gibi isimler eşlik ediyor. Rebekah Murrell (The Pact), Alan Turkington (Heartstopper), Brandon Fellows (The Stranger), David Jonsson (Industry) ve yükselen yıldız Marcus Hudson (Little Mermaid) da dizi kadrosunda yer alan diğer önemli isimler.

Bunlarada Göz Atın :
Stargate: Atlantis Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Nicola Shindler’in ITV Studios destekli yapım şirketi Quay Street, dizinin arkasındaki güçlü yapımcı. Charlotte Coben ve Nicola Shindler dizinin yönetici yapımcılığını üstlenirken, Laurie Kirkham (It’s A Sin) ise yapımcı koltuğunda oturuyor. İlk üç bölüm Sam Arbor (Heartstopper) tarafından, kalan üç bölüm ise David Sant (Significant Other) tarafından yönetildi.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Karakter
Bilal Hasna Elliot
Vivian Oparah Jess
Marcus Hudson Will
Penelope Wilton
Peter Serafinowicz
Rosie Cavaliero

Dead Hot, izleyicilere aşk, dostluk ve gizem dolu bir hikâye vaat ediyor. Bu benzersiz seriyi izlemek için 1 Mart‘ı takvimlerinize işaretleyin ve Amazon Prime Video’nun büyülü dünyasında kaybolun! 🌟

Tanıtım Fragmanı

Cevap bırakın