Apple TV+ Constellation Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Constellation
0

Apple TV+’ın merakla beklenen yeni dizisi Constellation, evrenin derinliklerinden gelen bir hikayeyle izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Noomi Rapace (“The Girl with the Dragon Tattoo”) ve Emmy adayı Jonathan Banks’in (“Breaking Bad,” “Better Call Saul”) başrollerini üstlendiği bu 8 bölümlük psikolojik gerilim ve drama dizisinin fragmanı, nefes kesen anlar vaat ediyor.

Yaratıcısı Peter Harness (“The War of the Worlds,” “Doctor Who,” “Wallander”) olan bu aksiyon dolu uzay macerası, ilk üç bölümüyle 21 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak. Final bölümü ise 27 Mart’ta yayınlanacak, ve her hafta yeni bir bölümle evrenin karanlık sınırlarına yolculuk devam edecek.

Constellation: Kayıp Parçaların Peşinde Bir Astronotun Hikayesi

Constellation, uzayda yaşanan bir felaketin ardından Dünya’ya dönen ve hayatının önemli parçalarının eksik olduğunu fark eden astronot Jo’nun (Noomi Rapace) hikayesini anlatıyor. Jo’nun, uzay yolculuğunun gizli tarihini keşfetmek ve kaybettiği her şeyi geri kazanmak için çıktığı umutsuz arayışı, insan psikolojisinin karanlık sınırlarına cesurca dalıyor.

Oyuncu Kadrosu: Yıldızlar Geçidi

Constellation serüveninde, Jonathan Banks (Henry), James D’Arcy (Magnus), Julian Looman, William Catlett (Paul Lancaster), Barbara Sukowa (Irene Lysenko), Clare-Hope Ashitey (Ajan Bright), ve Davina ile Rosie Coleman (Alice karakteri) gibi yetenekli oyuncular yer alıyor.

Yönetmen Koltuğunda Usta İsimler

Dizinin yönetmenliğini Emmy Ödüllü Michelle MacLaren (“Shining Girls,” “The Morning Show”), Oliver Hirschbiegel ve Joseph Cedar gibi sinema dünyasının önde gelen isimleri paylaşıyor.

Yapımcılar ve Yapım Arkası Kahramanlar

Yapımı Turbine Studios ve Haut et Court TV tarafından üstlenilen Constellation‘ın yönetici yapımcı kadrosunda David Tanner, Tracey Scoffield, Caroline Benjo, Simon Arnal, Carole Scotta ve Justin Thomson gibi deneyimli isimler bulunuyor. Almanya’da çekilen dizinin yapımcılığını Daniel Hetzer üstleniyor.

Bunlarada Göz Atın :
Agatha Christie'nin Gizemli Dünyasına Yolculuk: "Cinayet Çok Kolay" ve "Zehri Kim Verdi?" İncelemesi

Oyuncular ve Karakterleri

Oyuncu Karakter
Noomi Rapace Jo
Jonathan Banks Henry
James D’Arcy Magnus
Julian Looman
William Catlett Paul Lancaster
Barbara Sukowa Irene Lysenko
Clare-Hope Ashitey Ajan Bright
Davina Coleman Alice
Rosie Coleman Alice

🌠 Constellation’ın Büyüsüne Kapılmaya Hazır mısınız?

21 Şubat’ta başlayacak olan Constellation, gizem, gerilim ve dramın iç içe geçtiği bir uzay macerasına davet ediyor. Bu yolculukta kaybolan parçaları bulmak ve gerçeğin peşinden gitmek için Jo’ya katılın. Apple TV+’da yer alan bu etkileyici seriyi kaçırmayın!

Constellation Dizi Tanıtım Fragmanı

Constellation Poster
Constellation Poster
Cevap bırakın